Bistro je v provozu každý den od 11 do 22 hodin. Celé dny si budete moci půjčovat paddleboardy, dofukovat a samoservisovat svoje kola. O víkendech pro vás navíc chystáme kulturní program: divadlo, koncerty a letní kino! Na všechny akce je VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ


sobota 18. 7.

15:38 Koncert Jiřího Konvalinky

Je členem kapel Mutanti hledaj východisko a Vložte kočku, se kterou získal v roce 2014 za album SEAT hudební cenu Vinyla v kategorii album roku a hudební cenu Anděl v kategorii elektronická hudba. U bistra vystoupí se svým sólovým programem.

Jiří Konvalinka

19:38 Pejskařské setkání s veterinářkou

Pojďte si popovídat o svých čtyřnohých kamarádech. Setkání pejskařů s MVDr. Janou Vodvárkovou, která se kromě veterinární praxe věnuje také výcviku psů, obedience, agility...

21:38 Letní kino: Psí láska

Úchvatný filmový dokument. Jana se vydává na 1200 km dlouhou trať závodu Finnmarksløpet. Jedná se o nejdelší závod psích spřežení v Evropě. Jana vyráží s nevelkou šancí závod dokončit – je jednou z mála žen na startu, nežije (jako naprostá většina závodníků a jejich psů) trvale za polárním kruhem a její tým je tvořen výhradně čistokrevnými husky, na rozdíl od všech ostatních, kteří závodí se psy k tomu účelu vyšlechtěnými.


neděle 19. 7.

12:38 Zážitkový kurz první pomoci nejen pro děti

Pro všechny, i ty nejmenší, kteří chtějí zvládnout ty nejzávažnější stavy i časté úrazy. Připravuje organizace ZDrSEM, která se zážitkové výuce první pomoci věnuje přes 18 let.

14:38 Divadelní pohádka Pověsti české

Hravý loutkový příběh na motivy spisů Dalimila a A. Jiráska. Jaké to bylo žít v dobách Praotce Čecha? Byl Bivoj jak párátko? Libuše jen krásná ? Jak vysoko musel Šemík vyskočit přes Vyšehradské zdivo a umí koně chodit po dvou? Ano otázek je mnoho, avšak není proč si zoufat. Prastaré archivy vydají svá tajemství… Loutková pohádka pro děti od 5 let. Připravil a hraje: Tomáš Běhal

Pověsti české

Bistro je v provozu každý den od 11 do 22 hodin. Celé dny si budete moci půjčovat paddleboardy, dofukovat a samoservisovat svoje kola. O víkendech pro vás navíc chystáme kulturní program: divadlo, koncerty a letní kino!

sobota 11. 7.

19:38 Koncert dua CcellosS

Růžového pantera, melodie legendárních Queenů, motiv z Hry o trůny, ale i klasiku zahraje violoncellové duo Ctibora Příhody a Simony Novákové.  

 

21:38 Letní kino: Díra u Hanušovic

> Komedie Miroslava Krobota s hvězdným hereckým obsazením: Tatiana Dyková, Ivan Trojan, Lenka Krobotová, Johanna Tesařová, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Hynek Čermák, David Novotný a další.

neděle 12. 7.

12:38 Žonglérská dílna pro děti

Workshop vede Adam Jarchovský, lektor pražského Cirquenu, půlka dua Bratři v tricku.

16:38 Divadelní pohádka Jak bobr hledal déšť

Autorská pohádka plná písniček a interakcí s dětmi. Po představení následuje loutková dílna. Co se stane, když dlouho neprší a vyschne řeka? Rosnička skočí do sucha, malé vážky si nemůžou hrát a hráz starého mrzouta raka je úplně k ničemu. Příběh vypráví o tom, jak se bobr vydal na dobrodružnou cestu za "Ozvěnovou horou”, kde prý se hledá déšť. A dá se déšť vůbec najít? To se nechte překvapit. Vhodné pro děti od 3 let. Hraje Jana Kollertová

Slavnostní otevření bistra 38 proběhne první červencový víkend. Bistro bude v provozu každý den od 11 do 22 hodin. Celé dny si budete moci půjčovat paddleboardy a dofukovat svoje kola. O víkendech pro vás navíc chystáme kulturní program: divadlo, koncerty a letní kino!

 

pátek 3. 7.

16:38 První káva a placka

Kontrabasista Ondřej Balcar + David Dvořák a jeho bramborová kulinářská laboratoř.

 

sobota 4. 7.

14:38 Slavnostní otevření bistra

18:38 Koncert kapely Orchestr Posledního Dne

O.P.D. vznikl z hudebního tělesa sestaveného u příležitosti uvádění kabaretu Vícezrnný koláček štěstí v roce 2007 v divadle Minor. Po jeho skončení v roce 2008 se toto těleso rozhodlo pokračovat dál jako regulérní kapela s velmi nepravidelným až náhodným koncertováním.

21:38 Promítání filmu Poslední aristokratka

Filmová komedie Jiřího Vejdělka, k níž napsal i scénář. Ten je adaptací části prvního dílu stejnojmenné humoristické knihy od Evžena Bočka. Hlavní role ztvárnili Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Yvona Stolařová, Pavel Liška, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek a Zdeněk Piškula.

neděle 5. 7.

12:38 Divadelní pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Princ Dřevomír se má stát králem. Jenže vládnout sám není jednoduché, a proto se musí oženit. Zamiluje se do princezny Jůvívíjů, ale ta je zakletá zlým černokněžníkem. A tak se princ Dřevomír vydává na Železný zámek zachránit nejen svou nevěstu, ale celé království. Hraje divadlo vi.Tvor.

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

16:38 a 17:38 bubenické duo Par a Didl

Pouliční úchvatné vystoupení dvou bubeníků přímo před vašimi zraky.

Spolupořadatelem kulturního programu je: Cykloservisové vybavení věnovalo www.cyklonaradi.cz