otvíráme v červenci!

Slavnostní otevření bistra 38 proběhne první červencový víkend. Bistro bude v provozu každý den od 11 do 22 hodin. Celé dny si budete moci půjčovat paddleboardy a dofukovat svoje kola. O víkendech pro vás navíc chystáme kulturní program: divadlo, koncerty a letní kino!

 

pátek 3. 7.

16:38 První káva a placka

Kontrabasista Ondřej Balcar + David Dvořák a jeho bramborová kulinářská laboratoř.

 

sobota 4. 7.

14:38 Slavnostní otevření bistra

18:38 Koncert kapely Orchestr Posledního Dne

O.P.D. vznikl z hudebního tělesa sestaveného u příležitosti uvádění kabaretu Vícezrnný koláček štěstí v roce 2007 v divadle Minor. Po jeho skončení v roce 2008 se toto těleso rozhodlo pokračovat dál jako regulérní kapela s velmi nepravidelným až náhodným koncertováním.

21:38 Promítání filmu Poslední aristokratka

Filmová komedie Jiřího Vejdělka, k níž napsal i scénář. Ten je adaptací části prvního dílu stejnojmenné humoristické knihy od Evžena Bočka. Hlavní role ztvárnili Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Yvona Stolařová, Pavel Liška, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek a Zdeněk Piškula.

neděle 5. 7.

12:38 Divadelní pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Princ Dřevomír se má stát králem. Jenže vládnout sám není jednoduché, a proto se musí oženit. Zamiluje se do princezny Jůvívíjů, ale ta je zakletá zlým černokněžníkem. A tak se princ Dřevomír vydává na Železný zámek zachránit nejen svou nevěstu, ale celé království. Hraje divadlo vi.Tvor.

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

16:38 a 17:38 bubenické duo Par a Didl

Pouliční úchvatné vystoupení dvou bubeníků přímo před vašimi zraky.

Spolupořadatelem kulturního programu je: Cykloservisové vybavení věnovalo www.cyklonaradi.cz