program na 31. 7.–2. 8.

Bistro je v provozu každý den od 11 do 22 hodin. Celé dny si budete moci půjčovat paddleboardy, dofukovat a samoservisovat svoje kola. O víkendech pro vás navíc chystáme kulturní program: divadlo, koncerty a letní kino! Na všechny akce je VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ


pátek 31. 7.

21:38 Letní kino: Kobry a užovky

Herecký koncert bratrů Hádkových. Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová).


sobota 1. 8.

15:38 Koncert Rejbele, folk/balkán

Pražská hudební skupina Rejbele je pětičlenná kapela (housle, příčná flétna, kytara, akordeon, perkuse) hrající živelný klezmer, orientální melodie či tklivý balkán v lichém rytmu, vše ve vlastních originálních aranžích, avšak se zachováním původního rázu a charakteru skladeb. Od podzimu 2015 vymýšlí v malých sklepních prostorách své zkušebny, čím potěšit náročné ucho posluchačovo, vykouzlit vrásku vážnosti, rozproudit radost a rozvlnit tělo svých hudebních příznivců v každém věku. V prosinci 2018 debutovala albem „Z liché kapsy“ a už spřádá plány na další hudební počiny.

 

15:38 Koncert KOCOOŘI - Jiří Jelínek a Michal Dalecký hrají písně pro všecky.


neděle 2. 8.

14:38 Bramborové království

Král Brambor Bramborovič I. a jeho choť královna Brambora Bramborovna II. vyhlašují, že kdo zneškodní strašného draka Friťáka, který se usadil na Bramborovém kopečku, dostane ruku princezny Bramborky a půl bramborového pole k tomu – kdo se odváží bojovat proti takovému nepříteli? Že by statečný princ Karotka? Hraje Lukáš Bouzek.

 

Spolupořadatelem kulturního programu je: Cykloservisové vybavení věnovalo www.cyklonaradi.cz